TEL:0 216 415 95 98

Element Çelik

  Element Çelik Vasıflı Çelikler, Parlak Çelikler, Transmisyon Milleri, Otomat Çelikleri,Çelik Çekme Borular, Islah Çelikleri, Sementasyon Çelikleri ve Paslanmaz Çeliklerin alım ve satımı ile özel ölçülerde kesimi amacı ile 2008 yılında faaliyetlerine başlamış olup 2010 yılında bugünkü adını almıştır.
  Özellikle Makine İmalat, Otomotiv, İnşaat, Mobilya, Denizcilik, Savunma Sanayi, Tarım Makinaları ve Beyaz Eşya sektörlerine hizmet etmektedir.
  Element Çelik İnovasyona verdiği önem neticesinde 2012 yılından bu yana ülkemizin önde gelen ithalatçı üretici ve tüketici ve imalatçı  firmaları ile olan zincirini derinleştirerek  yarı mamul olarak satmış olduğu ürünleri mamul haline dönüştürerek yada proje bazlı satmaya başlamıştır.
  Dolayısıyle tüketicinin tek elden,zaman kazanarak, kaliteli, hızlı, garantili,uygun fiyatlara ve sorunsuz ürün kullanımında bir adım öne çıkmayı ve tercih edilen bir Metal İşletmesi olmayı başarmıştır.
  Müşterilerimiz  satın almış oldukları yarı mamulleri Yedek Parça,Metal İşleme,Hidrolik,Talaşlı İmalat,Paslanmaz İmalatları,Küpeşte ve Özel  Projeler şeklinde ürün halinde de satmaktadır.
  Müşteri odaklı, rekabetçi, güvenilir, dürüst ve yenilikçi anlayışıyla sektördeki tedarikçi ve müşteri zinciri ile birlikte daima bir adım önde başarmıştır.