TEL:0 216 420 52 54

Pazar, 17 Kasım 2013 17:57

Element Çelik Kurumsal

Rate this item
(1 Vote)

Element Çelik

Element Çelik Vasıflı Çelikler,Parlak Çelikler,Transmisyon Milleri,Otomat Çelikleri,Çelik Çekme Borular,Islah Çelikleri,Sementasyon Çelikleri ve Paslanmaz Çeliklerin alım ve satımı ile özel

Element Çelik Vasıflı Çelikler,Parlak Çelikler,Transmisyon Milleri,Otomat Çelikleri,Çelik Çekme Borular,Islah Çelikleri,Sementasyon Çelikleri ve Paslanmaz Çeliklerin alım ve satımı ile özel ölçülerde kesimi amacı ile 2008 yılında faaliyetlerine başlamış olup 2010 yılında bugünkü adını almıştır.

Özellikle Makine İmalat,Otomotiv,İnşaat,Mobilya,Denizcilik,Savunma Sanayi,Tarım Makinaları ve Beyaz Eşya sektörlerine hizmet etmektedir.

Element Çelik İnovasyona verdiği önem neticesinde 2012 yılından bu yana ülkemizin önde gelen ithalatçı üretici ve tüketici ve imalatçı  firmaları ile olan zincirini derinleştirerek  yarı mamul olarak satmış olduğu ürünleri mamul haline dönüştürerek yada proje bazlı satmaya başlamıştır.

Dolayısıyle tüketicinin tek elden,zaman kazanarak, kaliteli, hızlı, garantili,uygun fiyatlara ve sorunsuz ürün kullanımında bir adım öne çıkmayı ve tercih edilen bir Metal İşletmesi olmayı başarmıştır.

Müşterilerimiz  satın almış oldukları yarı mamulleri Yedek Parça,Metal İşleme,Hidrolik,Talaşlı İmalat,Paslanmaz İmalatları,Küpeşte ve Özel  Projeler şeklinde ürün halinde de satmaktadır.

Müşteri odaklı,rekabetçi,güvenilir,dürüst ve yenilikçi anlayışıyla sektördeki tedarikçi ve müşteri zinciri ile birlikte daima bir adım önde başarmıştır.

 

The latter point refers to the Problem of fixed payment fees. In some cases, it is not worthwhile for https://roulettehubx.blogspot.com/2019/10/top-10-strange-odds-in-your-life.html to transfer very small amounts of a few euros, which you simply have to pay too much to the payment service provider. Therefore, they partially exclude sums below € 10 from the disbursements. However, there are also maximum disbursements, which in turn are due to rules to combat money laundering. In this case, higher requirements for proof of identity apply. Note, however, that jackpot winnings are often excluded from such restrictions. For these, a normal proof is sufficient to obtain the total sum.

More Bathrooms

Element Çelik Kurumsal

Element Çelik Element Çelik Vasıflı Çelikler,Parlak Çelikler,Transmisyon Milleri,Otomat Çelikleri,Çelik Çekme…

Çelik Tanımları

Çelik Tanımları Çelik Tanımları, çelik nedir, Çeliğin Tanımı, Alaşım Elementlerinin…

Takım Çelikleri

Takım Çelikleri Soğuk İş Takım Çeliklerinin Kullanım Alanları, Kimyasal Kompozisyonları,…

İmalatlarımız

İmalatlarımız Makine ve Otomotiv Yedek Parçaları, Paslanmaz işleme montaj ve…

Çelik Çekme Boru

Çelik Çekme Boru Çelik Borularda Kaliteler ve Fiziksel Değerler, Çelik…